Tropikana logo

Mobilne Biuro Podróży

e-mail biuro@tropikana24.pl

phone +48 535 555 671

e-mail phone

Ferie zimowe 2022 już dostępne!ferie zimowe

Frajda dla całej rodziny. Niezapomniane chwile.
Odpoczywaj, my zajmiemy się resztą. Na wyjazdach Wygoda Family dbamy o to, żeby Twoje dzieci cieszyły się z narciarstwa i robiły postępy każdego dnia. Zajęcia są prowadzone w małych grupach przez instruktorów SITN-PZN, od zupełnie początkujących czterolatków po śmigających na tyczkach młodych mistrzów z grupy PRO. W tym czasie możesz bez przeszkód szusować nawet na odległych stokach bez konieczności powrotu na wspólny lunch. Na wyjazdach klubowych (z animacjami), będziesz miał pewność, że także wieczorem zapewnimy rozrywkę i opiekę maluchom a Ty będziesz miał czas dla siebie.

ferie zimowe2


Jak działamy:
Naszym priorytetem jest przede wszystkim bezpieczeństwo na stoku, możecie być spokojni. Waszymi dziećmi zajmą się profesjonaliści ze Szkoły Narciarskiej Wygoda, zrzeszonej w Polskim Stowarzyszeniu Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN. Jest to działająca przy PZN organizacja, odpowiadająca za poziom wyszkolenia polskich instruktorów. Aby legalnie uprawiać zawód instruktora na włoskich stokach należy być instruktorem SITN.

Grupy dostosowane do wieku i umiejętności
Wszystkie szkolenia odbywają się w niewielkich grupach, a liczba instruktorów dostosowywana jest do liczby dzieci i ich poziomu. Przewidujemy minimum 1 instruktora na grupę od 6 do 8 dzieci, ale początkujące grupy są dużo mniejsze: 2-4 osobowe. Przyporządkowanie do grup odbywa się pierwszego dnia jazdy: instruktorzy ustalają składy poszczególnych grup na podstawie faktycznych umiejętności dzieci. W miarę indywidualnych postępów możliwe są późniejsze przejścia z grupy do grupy.
Oferujemy dwa programy: Wyjazdy Klubowe, ze szkoleniami dla początkujących i zaawansowanych oraz wyjazdy Wygoda Family Lite, który jest przeznaczony dla rodzin z dziećmi już jeżdżącymi na nartach, w wieku 7-16 lat. W tej formule nie prowadzimy szkoleń dla całkiem początkujących (4-7 lat). Tych zapraszamy na klasyczną formułę Wygoda Family Wyjazdy Klubowe, która przeznaczona jest również dla początkujących.

Grupa PRO
To znakomita propozycja dla nastolatków. W grupie PRO poza klasycznym doskonaleniem jazdy na nartach wprowadzamy elementy jazdy sportowej i podstawy jazdy na tyczkach. Dzięki temu, także młodzież, która opanowała jazdę na nartach w stopniu zaawansowanym ma powody, aby uczestniczyć w naszych szkoleniach. Grupa PRO została stworzona z myślą o młodzieży w wieku 10-16 lat. Zapraszamy.

A dorośli?
Nie zapomnieliśmy także o Was. Dorosłych zapraszamy na 6-dniowe grupowe szkolenia do wyboru (przedpołudniowe, popołudniowe i całodzienne). W programie Wygoda Family Lite prowadzimy szkolenia dla zaawansowanych narciarzy. Tych, którzy zaczynają swoją przygodę z nartami, zapraszamy na klasyczną formułę Wygoda Family Wyjazdu Klubowe, która przeznaczona jest również dla dorosłych początkujących narciarzy.


ferie zimowe1

Plan dnia
Rozpoczynamy po śniadaniu wspólną rozgrzewką i to jest ostatni moment, w którym możecie towarzyszyć swoim pociechom – potem, w trakcie zajęć publiczność nie pomaga w robieniu postępów. Jeździmy od 10 do ok 12:30 a potem robimy przerwę na lunch w restauracji na stoku. Wtedy macie okazję spotkać się z dziećmi, ale nie jest to konieczność. Można też pozostawić dzieci pod opieką instruktorów. Od ok 13:15 – 13:30 przez 2 godziny prowadzona jest druga część zajęć. Następnie instruktorzy przekazują dzieci rodzicom.

Na wyjazdach oznaczonych, jako „klubowe" zapewniamy także popołudniowe i wieczorne animacje: gry i zabawy pod okiem niezależnej kadry opiekunów. Jest to część programu uwielbiana zwłaszcza przez młodsze dzieci i ich rodziców, którzy w końcu mają trochę czasu dla siebie. W przypadku dzieci starszych można też rozważyć wyjazdy bez animacji: w towarzystwie rówieśników nikt nie będzie się nudził.

Zapraszamy po wycenę wyjazdu. Dzwoń +48-535-555-671 lub pisz biuro@tropikana24.pl